Sağlık Turizmi

I. Hasta Can Global Assist’e nasıl ulaşır?

• İnternet sitesi aracılığıyla,
• Hasta Can Global Assist’in hasta ilişkiler uzmanlarına telefonla ya da maille,
• Kendi ülkelerindeki Can Global Assist temsilcileri/ ofisleri aracılığıyla ulaşabilirler.

II. Tedavi Planlama Süreci

Hastalarımızın tedavi planlamalarında kendi istek ve talepleri doğrultusunda zaman planlanmaktadır.
Hastalarımız bize tüm tıbbi bilgilerini ve tetkik sonuçlarını gönderdiğinde alanında uzman doktorların hastaya özel tedavi planlarını hazırlayarak kendileriyle paylaşırız. Bu bize ve astalarımıza zaman kazandırır.

Hastaya Eğer tedavi için birden fazla yöntem kullanımı söz konusu ise hasta ile temasa geçilerek hangi yöntemin seçileceğine hasta ile
Hastalar Can Global Assist ile alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkanına sahip olurlar. Hastaların durumu 24 saat içinde değerlendirilerek hastaya dönüş sağlanır.

Hastalar tedavide kullanılacak tüm tıbbi teknolojiler hakkında bilgi sahibi olarak karşılaştırma yapabilirler.

Hastalar tedavileri için tüm alternatif fiyat seçeneklerine ulaşarak karşılaştırma yapabilir, bütçeleri için en uygun seçeneği seçebilirler.
Hastalar tedavi olabilecekleri tüm merkezler hakkındaki tüm bilgilere erişerek karşılaştırma yapabilirler.
III. Türkiye’ ye Varış

Hastanın isteğine bağlı olarak Can Global Assist Otel rezervasyonları , uçak bileti ve transferler ile şehir içi ulaşım hizmetlerini sunar.

Eğer hastanın sağlığı uçak yolculuğu için elverişli değilse, hastalar Can Global Assist tarafından uçak ambulansla bulunduğu yerden alınır.
Eğer hastaların tedavi öncesi ya da tedavi süresince otelde kalması gerekirse, kendi isteklerine bağlı olarak otel rezervasyonları Can Global Assist tarafından yapılır. Can Global Assist’in Türkiye’nin her yerinde bulunan anlaşmalı otelleri vardır. Hastalar bütçesi doğrultusunda kalmak istediği otelleri alternatifler arasından seçebilirler.

Hastalar Türkiye’ye ulaştıklarında Can Global Assist tarafından havaalanında karşılanır kalacağı otel ya da hastaneye transferi sağlanır.
Hastaya tedavileri süresince ihtiyaçları planlanarak destek olunur.

IV. Tedavi süreci

Tedaviler yüksek tıbbi teknoloji ve alanının en iyisi doktorların bulunduğu hastanelerde yapılır.
Tedavi günü hastaların hastaneye transferi otel ya da havaalanından Can Global Assist tarafından yapılır.

Hastalar, kendilerine eşlik eden ve tercümanlar Can Global Assist ekip üyeleri sayesinde iletişim problemi yaşamazlar. Can Global Assist 7/24 hastaların yanında yer alır.

Tedavinin her aşaması Can Global Assist ekip üyeleri ve doktorlarımız tarafından takip edilir.

V. Türkiye’ den Ayrılış

Can Global Assist hastanın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonu yapar.

Hastalar kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakım hakkında hastaneden ayrılmadan önce bilgilendirilir.

Hastanın havaalanına transferi yapılır.
Eğer hasta tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler turlar ve diğer turistik faaliyetler Can Global Assist tarafından hastalar ve yakınları için organize edilir.

VI. Tedavi Sonrası

Hastalar ülkelerine döndükten sonra Can Global Assist ile tedavi sonrası bakım için her zaman irtibata geçebilirler. Hastalarımız Can Global Assist’in ilgili ülkelerdeki bölge temsilciliklerinden destek alarak , hastaların tedavi sonrası bakım sürecini takip ederler.

Hastalığınızın tedavisi için hastane, tedavi seçenekleri ve fiyat alternatiflerini kendiniz araştırmak zorunda değilsiniz. Can Global Assist tüm araştırmaları sizin için yapar ve tüm alternatifleri sizinle paylaşır.

Hastaların tüm tedavi süreçleri Can Global Assist ekibi ve doktorları tarafından takip edilir ve hastalar ile hasta yakınları düzenli olarak bilgilendirilir.

Sağlık size çok yakın.

Kolan İnternational Hospital.

İstanbul Cerrahi Hospital

Kent Hastanesi izmir

Medicine Hospital

Megapol Üniversite Hospital

Medicalpark Hastaneleri